"3 kulki"

Naszyjniki i zestawy biżuterii wykonane z naturalnej nabłyszczonej przędzy lnianej. Dodatkowo wplecione zostały 3 kulki drewniane średnicy 15, 20, 25mm. Kulki polskiej produkcji, solidnie pomalowane i wylakierowane, bardzo błyszczące, ścisło osadzone na sznurku - same się nie przesuwają - można je dowolnie ułożyć. Dostępne również jako gotowe ko...

Naszyjniki i zestawy biżuterii wykonane z naturalnej nabłyszczonej przędzy lnianej. Dodatkowo wplecione zostały 3 kulki drewniane średnicy 15, 20, 25mm. Kulki polskiej produkcji, solidnie pomalowane i wylakierowane, bardzo błyszczące, ścisło osadzone na sznurku - same się nie przesuwają - można je dowolnie ułożyć. Dostępne również jako gotowe komplety z bransoletkami. Długość standardowa naszyjnika to 49cm + 5cm łańcuszka do regulacji, bransoletki 19cm + 5cm łańcuszka. Biżuteria wykończona elementami posrebrzanymi.

Więcej

"3 kulki" Jest 62 produktów.

Podkategorie

  • Naszyjniki

    Delikatne naszyjniki z lnu z wplecionymi kulkami drewnianymi o różnych rozmiarach. Koraliki są osadzone ciasno na sznurkach, same nie przesuwają się, jednak można je dowolnie ułożyć.

  • Komplety

    Komplety biżuterii lnianej: naszyjniki z bransoletkami wykonane z lnu i drewnianych korali. Przeznaczone na co dzień ale również na wieczorne wypady. Delikatne proste w formie.

  • Bransoletki

    Bransoletki lniane układające się na nadgarstku na szerokość ok 5-6cm. Korale drewniane solidnie pomalowane, bardzo błyszczące. Można je dowolnie przesuwać. Na życzenie klienta możemy wykonać je w innych długościach niż prezentowane.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów