Z drewnem

Biżuteria z wysokogatunkowego polskiego lnu dekorowana elementami drewnianymi. Koraliki drewniane o rozmaitych niepowtarzalnych kształtach, w nasyconych mocnych wyrazistych barwach. Proponujemy wersje delikatne codzienne jak i bardziej rozbudowane na wieczorne imprezy. Oprócz mnogości wzorów indywidualnie możemy dopasować długości naszyjników i ...

Biżuteria z wysokogatunkowego polskiego lnu dekorowana elementami drewnianymi. Koraliki drewniane o rozmaitych niepowtarzalnych kształtach, w nasyconych mocnych wyrazistych barwach. Proponujemy wersje delikatne codzienne jak i bardziej rozbudowane na wieczorne imprezy. Oprócz mnogości wzorów indywidualnie możemy dopasować długości naszyjników i bransoletek oraz ich kolorystykę.

Więcej

Z drewnem Jest 26 produktów.

Podkategorie

 • Korale i len

  Korale drewniane wykończone nićmi lnianymi

 • Okazałe korale lniane

  Okazałe lniane naszyjniki wykonane z wysokogatunkowej przędzy lnianej ozdobione różnej wielkości błyszczącymi koralami drewnianymi.

 • Korale 12mm w lnie

  Lniane naszyjniki i komplety biżuterii wykonane z różnobarwnych nici lnianych nabłyszczanych. Nawleczone zostały drewniane koraliki w różnych rozmiarach i kolorach, błyszczące lub matowe. Ciekawe modne połączenia barw.

 • "3 kulki"

  Naszyjniki i zestawy biżuterii wykonane z naturalnej nabłyszczonej przędzy lnianej. Dodatkowo wplecione zostały 3 kulki drewniane średnicy 15, 20, 25mm. Kulki polskiej produkcji, solidnie pomalowane i wylakierowane, bardzo błyszczące, ścisło osadzone na sznurku - same się nie przesuwają - można je dowolnie ułożyć. Dostępne również jako gotowe komplety z bransoletkami. Długość standardowa naszyjnika to 49cm + 5cm łańcuszka do regulacji, bransoletki 19cm + 5cm łańcuszka. Biżuteria wykończona elementami posrebrzanymi.

 • Koraliki modułowe

  Komplety i naszyjniki biżuterii lnianej, w które wplecione zostały drewniane modułowe koraliki 8x15mm. Koraliki osadzone ścisło na sznurku, same się nie ruszają ale można je sobie dowolnie ułożyć. Drewno w ogromnej gamie kolorystycznej. Idealne zarówno do stroju codziennego lub wieczorowego.

 • Wisiory z lnu

  Długie delikatne naszyjniki lniane z drewnianymi koralikami w kształcie oliwek. Idealne do jesiennych i zimowych sweterków, golfów itp.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów