Promocje

Nowe produkty

Korale drewniane
Ekologiczna alternatywa dla zwykłych korali – korale drewniane, które wykonane są z polskiego drewna bukowego najwyższej jakości, to stylowa biżuteria dla każdej kobiety. W Decor House przygotowaliśmy wyłącznie piękne kolorowe korale – solidnie pomalowane, gładkie i błyszczące. Prezentujemy pełną gamę korali drewnianych – zarówno masywnych, j...
Ekologiczna alternatywa dla zwykłych korali – korale drewniane, które wykonane są z polskiego drewna bukowego najwyższej jakości, to stylowa biżuteria dla każdej kobiety. W Decor House przygotowaliśmy wyłącznie piękne kolorowe korale – solidnie pomalowane, gładkie i błyszczące. Prezentujemy pełną gamę korali drewnianych – zarówno masywnych, jak i subtelnych w bogatej kolorystyce. To zwarte kolie, korale podwójne, stopniowane, długie wisiory, afrodytki, a także zachwycające komplety. Dostępne są u nas również korale o regulowanej długości.
Więcej

Korale drewniane Jest 333 produktów.

Podkategorie

 • Kolie swobodne

  Okazałe naszyjniki wykonane z korali drewnianych, szklanych, akrylowych i kamieni naturalnych o różnych kształtach i wymiarach. Występują w kilku wariantach grubości: Bardzo okazałe z 10 nitek korali okazałe z 7 nitek delikatne z 5nitek subtelne z 3 nitek

 • Zwarte kolie
  Naszyjniki Wykonane z kulek drewnianych polskiej produkcji. Wielkość kuleczek: 12, 20, 25mm. Drewno bejcowane, kilkuwarstwowo lakierowane. Kulki splecione na grubym sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym - tworzą zwartą spójną całość - podczas noszenia kulki nie przesuwają się. Mimo masywnego wyglądu są bardzo leciutkie. Długość naszyjników ok. 50cm + 5cm łańcuszek do regulacji z podwójnych kółeczek. Naszyjniki wykończone są elementami posrebrzanymi.
 • Średnie regulowane
  Naszyjniki wykonane z kulek drewnianych polskiej produkcji. Wielkość kuleczek: 12, 15, 20mm. Drewno bejcowane, kilkuwarstwowo lakierowane. Kulki splecione na grubym sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym - tworzą zwartą spójną całość - podczas noszenia kulki nie przesuwają się. Są bardzo leciutkie.. Subtelnie podkreślą każdy strój. Długość naszyjników jest regulowana za pomocą sznureczków zakończonych malutkimi kuleczkami. Minimalna długość mierzona po obwodzie naszyjnika to ok. 50cm, maksymalna po rozsunięciu ok.75cm.
 • Cienkie regulowane
  Naszyjniki wykonane z kulek drewnianych polskiej produkcji. Wielkość kuleczek: 12, 15, 20mm. Drewno bejcowane, kilkuwarstwowo lakierowane. Kulki splecione na grubym sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym - tworzą zwartą spójną całość - podczas noszenia kulki nie przesuwają się. Są bardzo leciutkie i delikatne. Subtelnie podkreślą każdy strój. Długość naszyjników jest regulowana za pomocą sznureczków zakończonych malutkimi kuleczkami. Minimalna długość mierzona po obwodzie naszyjnika to ok. 50cm, maksymalna po rozsunięciu ok.75cm.
 • Płaskie i efektowne
  Znajdziecie Państwo Tutaj spójne korale drewniane płasko przylegające do dekoltu. Lekkość i prostota formy jest ich główną zaletą.
 • Długie wisiory
  Wisiory wykonane na sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym. Wielkość użytych kuleczek to 8,10,12,20,25mm. Długość całkowita ok.50cm x 2.
 • Pojedyncze sznury korali
  Naszyjniki wykonane z kulek drewnianych wielkości 8-25mm. Nawleczone na drut z pamięcią lub gumkonitkę. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.
 • Stopniowane
  Korale na grubym sznurku bawełnianym solidnie zawoskowanym, Koraliki drewniane nawlekane kolejno od najmniejszych do największych z przekładkami lub bez.
 • Afrodytki
  W tej kategorii znajdziecie okazałe w formie, płasko przylegające do dekoltu naszyjniki drewniane w całej palecie barw. Układ i kształt korali a także zestawienia kolorystyczne idealnie odzwierciedlają styl BOHO.
 • Sets
  Komplety biżuterii drewnianej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 333 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 333 elementów