Korale drewniane
Ekologiczna alternatywa dla zwykłych korali – korale drewniane, które wykonane są z polskiego drewna bukowego najwyższej jakości, to stylowa biżuteria dla każdej kobiety. W Decor House przygotowaliśmy wyłącznie piękne kolorowe korale – solidnie pomalowane, gładkie i błyszczące. Prezentujemy pełną gamę korali drewnianych – zarówno masywnych, j...
Ekologiczna alternatywa dla zwykłych korali – korale drewniane, które wykonane są z polskiego drewna bukowego najwyższej jakości, to stylowa biżuteria dla każdej kobiety. W Decor House przygotowaliśmy wyłącznie piękne kolorowe korale – solidnie pomalowane, gładkie i błyszczące. Prezentujemy pełną gamę korali drewnianych – zarówno masywnych, jak i subtelnych w bogatej kolorystyce. To zwarte kolie, korale podwójne, stopniowane, długie wisiory, afrodytki, a także zachwycające komplety. Dostępne są u nas również korale o regulowanej długości.
Więcej

Korale drewniane Jest 277 produktów.

Podkategorie

 • Pojedyncze sznury z...

  Pojedyncze stopniowane sznury korali z zapięciem  ze stali szlachetnej.

 • EDYCJA LIMITOWANA

  Seria limitowana naszyjników wykonana w pojedynczych egzemplarzach

 • Kolie XXXL

  Okazałe naszyjniki wykonane z korali drewnianych, szklanych, akrylowych i kamieni naturalnych o różnych kształtach i wymiarach. Występują w kilku wariantach grubości: Bardzo okazałe z 10 nitek korali okazałe z 7 nitek delikatne z 5nitek subtelne z 3 nitek

 • Kolie XXL

  Naszyjniki Wykonane z kulek drewnianych polskiej produkcji. Wielkość kuleczek: 12, 20, 25mm. Drewno bejcowane, kilkuwarstwowo lakierowane. Kulki splecione na grubym sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym - tworzą zwartą spójną całość - podczas noszenia kulki nie przesuwają się. Mimo masywnego wyglądu są bardzo leciutkie. Długość naszyjników ok. 50cm + 5cm łańcuszek do regulacji z podwójnych kółeczek. Naszyjniki wykończone są elementami posrebrzanymi.

 • Korale XL

  Naszyjniki wykonane z kulek drewnianych wielkości 12-35mm. Nawleczone na sznurek bawełniany w kolorze czarnym. Spójna lekka symetryczna komozycja. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych.

 • Korale L

  Znajdziecie Państwo Tutaj spójne korale drewniane płasko przylegające do dekoltu. Lekkość i prostota formy jest ich główną zaletą.

 • Korale M

  Naszyjniki wykonane z kulek drewnianych polskiej produkcji. Wielkość kuleczek: 12, 15, 20mm. Drewno bejcowane, kilkuwarstwowo lakierowane. Kulki splecione na grubym sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym - tworzą zwartą spójną całość - podczas noszenia kulki nie przesuwają się. Są bardzo leciutkie.. Subtelnie podkreślą każdy strój. Długość naszyjników jest regulowana za pomocą sznureczków zakończonych malutkimi kuleczkami. Minimalna długość mierzona po obwodzie naszyjnika to ok. 50cm, maksymalna po rozsunięciu ok.75cm.

 • Korale S

  Delikatne w formie płaskie naszyjniki z korali drewnianych

 • Korale XS

  Naszyjniki wykonane z kulek drewnianych polskiej produkcji. Wielkość kuleczek: 12, 15, 20mm. Drewno bejcowane, kilkuwarstwowo lakierowane. Kulki splecione na grubym sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym - tworzą zwartą spójną całość - podczas noszenia kulki nie przesuwają się. Są bardzo leciutkie i delikatne. Subtelnie podkreślą każdy strój. Długość naszyjników jest regulowana za pomocą sznureczków zakończonych malutkimi kuleczkami. Minimalna długość mierzona po obwodzie naszyjnika to ok. 50cm, maksymalna po rozsunięciu ok.75cm.

 • Korale XXS

  Korale na grubym sznurku bawełnianym solidnie zawoskowanym, Koraliki drewniane nawlekane kolejno od najmniejszych do największych z przekładkami lub bez.

 • Długie wisiory
  Wisiory wykonane na sznurku lnianym, woskowanym i nabłyszczanym. Wielkość użytych kuleczek to 8,10,12,20,25mm. Długość całkowita ok.50cm x 2.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 277 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 277 elementów